ABOUT | PRESS

 >> ordinarylife@seznam.cz <<Ahoj všem! 

Vítejte na mém blogu :) Říkají mi Rendy, je mi něco mezi 25-29 lety a miluji zkoušet kosmetiku všeho druhu. Ráda bych se zde s vámi podělila o své dojmy, zkušenosti a zážitky spojené zejména s kosmetikou a vším, co s ní souvisí. A jelikož jsem se poměrně nedávno stala maminkou syna Jakuba, kromě kosmetiky si sem tam můžete počíst i o baby tématice. Stejně jako mne baví s vámi sdílet oblíbené rtěnky nebo make-up, ráda vám doporučím i oblíbené hračky, oblečení nebo jiné vybavení, které se nám doma osvědčilo nebo si ho Kuba oblíbil.
Něco málo o Rendy...

Miluju krásnou kosmetiku všeho druhu a všech cenových kategorií. Mám slabost pro nude rtěnky, tvářenky, rozjasňovače a neumím používat jen jednu řasenku nebo make-up :) Moje pleť je smíšená až mastná a občas bojuji s nějakým tím pupínkem. Mám tmavě hnědé vlasy, které mají tendenci se rychle mastit, občas neposlouchají a nerady se vlní. Pokud tě zajímají i další informace, podívej se do záložky často kladených dotazů nebo mne neváhej kontaktovat mailem :)

>> Více z mého života hledejte na Instagramu @rendyordinarylife , na Facebookových stránkách ORDINARY LIFE nebo na Twitteru pod přezdívkou @ordinarylifecz <<SPOLUPRÁCE

Je mi ctí, že mohu pravidelně spolupracovat například s těmito značkami:Počínaje 1.1.2016 všechny příspěvky označené * obsahují produkt/y, které mi poskytlo PR zastoupení značky k nezávislé recenzi a v případě sponzorovaný článků je označení štítkem ad (jejich přehled je na úplném konci stránky). Veškeré názory, zkušenosti a hodnocení nejsou tímto faktem nijak ovlivněné a vždy vám říkám svůj upřímný názor (a vy co blog čtete delší dobu to jistě víte). Můj názor je vždy subjektivní a s vaší zkušeností může být rozdílný. Berte prosím v potaz, že každý z nás má jiný typ pleti, vlasů nebo celková očekávání od jednotlivých produktů. Kosmetika je obecně velice individuální záležitost a co vyhovuje jednomu člověku, nebude vyhovovat dalším deseti, takže je potřeba k tomu takto přihlížet.

Zkoušení nové kosmetiky je pro mne radost, ráda se s vámi dělím o své dojmy, tipy a rady a budu moc ráda za vaší zpětnou vazbu, vaše zkušenosti a tipy, které mohou být přínosné i pro ostatní čtenářky.
Jsem velice ráda, že jsem se díky blogu mohla například:>> Podívat se do Maroka na beauty konferenci P&G Vision House a dělat rozhovor s nejvlivnější vizážistkou světa Pat McGrath pro Instyleonline.cz (KLIK).


>> Dělat rozhovor s herečkou a Bond girl Olgou Kurylenko (KLIK)


>> Být už počtvrté zařazená do TOP 10 beauty blogerek v soutěži Blogerka roku (2013-2016)>> Setkat se se zpěvačkou Celeste Buckingham a udělat s ní rozhovor (KLIK)
>> Díky lásce ke kosmetice a sledování blogů jsem se mohla v New Yorku setkat i se svou oblíbenou blogerkou a youtuberkou Essie Button a Amelií Lianou. O mém setkání si můžete přečíst ZDE

>> Díky Cosmopolitanu a CosmoBloggers se na vás občas podívám z jejich stránek :)
DM Journal (duben 2016)