pátek 16. listopadu 2018

WELEDA SOUTĚŽ | MANDLOVÁ ŘADA

Dneska bych vám ráda napsala o jedné moc pěkné výzvě, kterou teď aktuálně probíhá a má jí na svědomí značka Weleda. Souvisí s jejich legendární mandlovou řadou, která podle mě patří mezi jednu z nejznámějších z jejich nabídky a já sama jsem v minulosti už několik produktů vyzkoušela. Takže určitě čtěte dál, ať zjistíte, jak se zapojit a vyhrát kompletní mandlovou řadu i pro sebe :)JAK SE DO VÝZVY ZAPOJIT A VYHRÁT?

Sledujte Weledu na Facebooku nebo Instagramu, nahrajte svoje selfie, které označíte #vicradosti a do popisku napíšete, jakého zbytečného stresu jste se rozhodli zbavit. Musíte mít samozřejmě veřejný profil, aby byla fotka dohledatelná a máte na to čas do 30.11. Poté Weleda vybere 30 nejzajímavějších odpovědí a jejich autory odmění kompletním balíčkem všech produktů z mandlové řady. Vice informací se dozvíte ZDE. Na celou řadu se více podíváme níže :)Mandlová řada je určená pro citlivou pleť, je opravdu velice výživná a prakticky bez parfemace. Myslím, že na nadcházející zimu to může být skvělá volba nejen pro majitele velmi suché a citlivé pleti. Produkty obsahují bio mandlový olej z ekologického zemědělství, dokáží zmírnit příznaky podráždění a obnovit její přirozenou ochrannou funkci.
Už v minulosti jsem měla z této řady krém na ruce, sprchový krém a tělové mléko a všechny byly skvělé. Textura je opravdu neskutečně výživná a hydratační, což je pro mě osobně hlavně během chladného zimního období důležité. I když mám obecně pleť mastnější, tak během zimy potřebuju mnohem výživnější textury krémů a třeba oblast čela mívám opravdu poměrně suchou (i když to je takový celoroční nešvar). Takže řada přijde i na pleťový olejíček a výživnější krém.Tak se nezapomeňte určitě zapojit a zkusit ve výzvě svoje štěstí :)

*

3 komentáře:

 1. Ahoj Rendy, hezký článek a hlavně fotky jako vždycky! :) Soutěže jsem si všimla u samotné weledy, ale nějak se mi selfie nechtějí fotit. Nehledě že jsem marod a zavřená doma... Ale je pravda, že po té mandlové řadě koukám. :) Tak teď aspoň vím, že sprcháč a tělový krém stojí za to! :) Díky.

  OdpovědětVymazat
 2. Mám velmi citlivou pokožku, tak díky za tip :-) Vyzkouším..

  OdpovědětVymazat
 3. I love your photography.

  Please visit: https://from-a-girls-mind.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat

Děkuji za vaše milé komentáře! Blogger mi bohužel technicky neumožňuje odpovídat na komentáře jednotlivě, proto odpovídám vždy hromadně. Pokud se stane, že vám na váš dotaz neodpovím, kontaktujte mne prosím mailem, děkuji :)