čtvrtek 12. dubna 2018

SOUTEŽ | TESTOVÁNÍ S PAMPERS

Jak jsem vám slibovala v minulém článku, něco jsme si pro vás spolu s Pampers přichystali :) Společně si tak trochu otestujeme jejich plenky z řady Premium Care, které i já sama používám na Kubíka od jeho narození.

O co tedy přesně jde?

Pro 20 maminek jsou nachystané testovací balíčky (spíš teda balíky) plen Pampers Premium Care, které budou testovat vaše ratolesti. Na oplátku od vás budu chtít zpětnou vazbu, jak plenky vašim miminkům vyhovovaly. Nemusíte psát žádné romány nebo podrobné recenze, ale váš upřímný názor a zkušenost :)

Pokud se do testování chcete zapojit, musíte splnit následující:

Do komentáře pod tento článek mi napište věk vašeho dítěte, váš kontaktní email a důvod, proč se chcete do testování zapojit. Soutěž bude probíhat jak na blogu, tak i na Instagramu (ZDE) a zapojit se můžete na obou platformách a zvýšit tak svojí šanci. Vybírat budu z komentářů na obou místech :) Přihlašte se prosím jen v případě, že máte opravdu vážný zájem a až vás vyzvu, tak mi pošlete svou zpětnou vazbu a nebudete dělat mrtvého brouka.

Zapojit se můžete až do tohoto víkendu, kdy poté vyberu výherce, kteří se do testování zapojí :)11 komentářů:

 1. Chci prostě zkusit premium, u nás by to aktuálně vypadalo na velikost 3, protože prcek už má přes 6 kilo. mail je maata001(zavináč)seznam.cz.

  OdpovědětVymazat
 2. Mám skoro dvouměsíční dítko a Pampers Premium bych ráda vyzkoušela, protože mám zatím zkušenost jen s klasickými Pampers active baby nebo privátními značkami plen z drogerií a supermarketů.
  scruffy@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 3. Mám holčičku-skoro 13 měsíců-9 Kg, Pampersky jsme zatím ještě nezkusily-používaly jsme Dada plenky, Happy Baby a nyní kupujeme megapack Babylove z DM, tak bych ráda zkusila, zda dražší Pampers stojí za to a jakou mají výdrž pro malou žíznivku :) Hanka-januh@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 4. Ahoj Rendy, mám pětiměsíčního syna, momentálně 8-9kg. :D do testování bych se ráda zapojila, neboť jsem zatím nezkoušela jiné plenky, než právě Pampers Active baby dry a v porodnici Pandu. A to kvůli strachu s protečení a reakce pokožky na plenku. V porodnici se mi totiž ošklivě osypal, to samé po jednom krému na zadeček, takže když nám tyto Pampers vyhovují, bála jsem se zkoušet něco nového. Nemám zatím kolem sebe žádná jiná mimi a nechtěla bych po tom nevhodné produkty vyhazovat.
  kat.safarikova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 5. Mé dceři je 8 měsíců. Kvůli recenzím jsem premium care nezkoušela. Ale v rámci testování bych do toho šla, abych zjistila, co je na tom pravdy☺ michaela.kadlecova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 6. Mám roční dítko (cca 10kg) a ráda bych premium care zkusila. Používáme většinou active dry a zatím jsem spokojená. kyks(zavináč)seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 7. Máme roční holčičku a rádi bychom vyzkoušeli pleny premium care.MIKINKA36@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 8. Máme 10-týdenní holčičku (5 kg) a zatím jsem nenašla plenky, které by mi vyhovovaly na 100 %. Proto se do testování moc ráda zapojím. Mail: Alena.nowak(at)gmail.com

  OdpovědětVymazat
 9. Ahoj Rendy. Mam rocni dcerku Amalku a rada bych vyzkousela Pampers premium care, protoze soucasna znacka nezvlada delsi nocni intervaly. Kez by tyto plenky vyřešily nase nocni nehody :) s pozdravem Renca M.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Koukam, ze jsem neuvedla email. Tak ten je rencus.mi@seznam.cz

   Vymazat
 10. Ahoj, jsem mámou 3,5 měsíčního Štěpiho a od vyhovují mu právě a jen pampersky, normálně máme zelené, ale určitě bych premium care ráda vyzkoušela. mail:laylle@seznam.cz

  OdpovědětVymazat

Děkuji za vaše milé komentáře! Blogger mi bohužel technicky neumožňuje odpovídat na komentáře jednotlivě, proto odpovídám vždy hromadně. Pokud se stane, že vám na váš dotaz neodpovím, kontaktujte mne prosím mailem, děkuji :)