čtvrtek 25. července 2013

TAG - 15 divných věcí o mně

Má úporná bolest zubů pokračuje dál a kosmetika jde teď trochu stranou. Doufám, že to brzy povolí, nebo fakt začnu mlátit hlavou o zeď, abych na to nemusela myslet :) Dneska si dáme jeden trochu ujetý tag a doufám, že zítra už bude kosmetika. Kdyby náhodou ne, tak jsem to nevydržela a ležím někde v koutě s otřesem mozku :) Děkuji za pochopení!

Užívejte si krásné a parné dny :)

PS: jako vždy, pokud jste se tagu také zúčastnily, nebo to máte v plánu, pošlete pak odkaz, ráda si přečtu pár divností o vás :)

1. Jaká je tvá přezdívka, kterou používá tvá rodina?

Nemám v rodině žádnou speciální přezdívku a říkají mi mým jménem :) Renčo, Reníku, Renatko. Přítel mi nejčastěji říká lásko (to je asi to nejhezčí oslovení na světe :)
 
2. Jaký máš zlozvyk?


Těch je! Vážně někoho z vás zajímají?
 
3. Máš nějakou fóbii?


Z hadů! Nedokážu sáhnout třeba ani na obrázek hada v knížce a všechny moje noční můry jsou plné hadů. A taky se bojím velkých psů, protože mě jeden pokousal a nemám je tak nějak ráda.
 
4. Jakou písničku si nejraději zpíváš?


Záleží jak kdy, někdy hrajou nějaký hit, co člověka nepustí a musí si ho pobrukovat pořád. Ale když jsem sama doma, zpívám si často Ordinary Life (haha, jak jinak) a mám už i svojí cover verzi :))
 
5. Co tě dokáže vytočit?


Zpomalený lidi nebo nerozhodný lidi (zejména v práci) nebo příliš sebevědomý a ambociózní lidi. Vytáčí mě dlouhé fronty v obchodech, krátké otevírací doby v obchodech a úředníci v bankách a na poštách!
 
6. Řekni jednu věc, kterou děláš, když jsi nervózní.


Klepu jednou nohou, chodím dokola nebo si hraju s vlasy
 
7. Na které straně postele spíš?


Spím na levé straně, protože je blíže k oknu. A přesně v poloze, jako paní na obrázku. Neumím usínat na zádech :)(web)
 
8. Jaké pití si objednáváš v restauraci/ v baru?


Když mám nealko večer, tak si dávám ráda zázvorovou limonádu nebo nějaké ledové čaje. Mám ráda podniky, kde mají různé domácí nebo speciální drinky, které jinde nemají. Když mám alko večer, tak si nejraději dávám Martini bianco nebo jahodové daiquiri.(web)
 
 

9. Jaký byl tvůj první plyšák a jak se jmenoval?

Je to asi divný, ale nikdy jsem moc plyšáků neměla a upřímně mě moc nebavili. Daleko raději jsem měla barbíny a panenky a plyšáci byly jen lapače prachu :) Ale měla jsem jednoho velkého a barevného plyšového klauna, kterého mi máma přivezla z Paříže a milovala jsem ho hlavně proto, že byl z obrovského hračkářství s obrovským kolotočem :) Ale neměl žádné jméno. Když jsem byla starší, tak jsem našla zálibu v Me to you medvídcích a dodnes je mám doma schované :)(web)
 
 

10. Jaké kosmetické pravidlo doporučuješ a sama dodržuješ?

Odličovat, odličovat, odličovat!(web)
 
11. Jakým směrem stojíš ve sprše?


Trochu ujetá otázka :) Stojím prostě obličejem směrem ke sprše, odkud teče voda :)
 9
12. Umíš něco zvláštního se svým tě
lem?

Obávám se, že moje tělo je nudné a neumím ani hýbat ušima, koulet každým okem jinak nebo si vykloubit rameno na počkání :)
 
13. Které je tvoje nej nezdravé jídlo?


Když mají sýrovou sezonu u Mekáče, tak bych jejich Swiss King mohla jíst obden! Ještě, že není sýrová sezona pořád :)


(web
 
 
14. Jakou frázi nejčastěji používáš?


"Poprosím váš podpis do levého horního rámečku" ... Je to smutné, ale fráze z práce používám asi nejčastěji. A víte co? 90% klientů se podepíše na druhou stranu :)
 
15. V čem spíš?


Zcela nečekaně v posteli a s pyžamem na sobě :) A když jsme už u těch divných věcí, co se spaní týče, mám jednu takovou podivnost. Když nemůžu usnout (moc často se to nestává, protože jsem schopná usmout do minuty kdekoliv), tak si obléknu ponožky, po chvíli si je sundám a hned usnu :) Fakt nevím proč, ale je to můj osvědčený recept na nespavost :)

23 komentářů:

 1. Hahah, taky klepu jednou nohou :)..S tou krátkou otevírací dobou, ač to bude znít možná divně, je to u nás ještě zlaté, v takové Itálii mají třeba celé pondělí zavřeno a jiné dny dlouhé polední pauzy a brzy zavíračka, to u nás alespoň dodržují pevný řád :D.
  MaláMacanda.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 2. A jej, co máš se zubama? :/
  Jinak nealko pití máme oblíbené stejné, odličování taky a u Mekáče miluju Chick&Cheese :D

  OdpovědětVymazat
 3. Swiss King je tak strašně dobrý :D

  OdpovědětVymazat
 4. Reny, zuby jsou svinstvo! Momentálně s tebou soucítím více, než kdy jindy, protože se mi neočekávaně ozvala jedna osmička..trpěla jsem 3 dny bolestma, pak miho vytáhli,aby mi za další 2 dny začala bolet další, tentokrát na protější straně a dole, no a od včerejška je venku. Bolesti jak...no asi si to dovedeš představit. Tak hodně zdaru a doporučuju si zajít k zubařce, i když ty zákroky nejsou bez bolesti, tak pak se člověku uleví ;)

  OdpovědětVymazat
 5. Doufám, že tě zuby co nejdřív přestanonu zlobit :) Já jsem zas zbožňovala plyšáky a to mě neopustilo ani do teď. Jen si vybírám pečlivěji. Ale nejraději mám asi Me to you a pak jakýkoli heboučký plšáky s těma mini kuličkama uvnitř :D

  OdpovědětVymazat
 6. MalaMacanda: je fakt, že Italové jsou pověstní svojí siestou, ale u nás mě iritujou instituce, kde mají otevřeno nejlépe třeba 2x týdně a pokud člověk pracuje, tak nemá šanci něco vyřídit, aniž by neplýtval svojí dovolenou :)

  Labradoora: jedno trhání mám za sebou a čištění kanálků před sebou :) V těch současnejch vedrech je to prostě vyloženě radost :)

  Šárka Sovadinová: děkuju :) Já právě u zubaře teď trávím dost času a taky jsem si nechaal zub vytrhnout dobrovolně :) Teď je to ale fakt šílená bolest a čekám na další vrtání :/

  OdpovědětVymazat
 7. Súcitím s tebou s tými zubami...my sme boli v noci s priateľom na zubnej pohotovosti...musela to byť pre neho fakt poriadna bolesť, lebo normálne ho nedonútim ísť k doktorovi ani za nič. S tými hadmi ja sa na ten obrázok v knižke ani nedokážem pozrieť, nieže ho dotknúť:))

  OdpovědětVymazat
 8. Neuveríš ale to s tými ponožkami robím aj ja a vždy po tom zaspím :D

  OdpovědětVymazat
 9. S těma zubama s tebou soucítím, čištění kanálků a zánět, fuj au a už nechci. A s těma frázema máš vlastně pravdu, taky nejvíc říkám "Dobrý den, jak vám mohu pomoci" a "Moment, přepojím vás". Já tag psala taky, tak tady http://kejtsworld.blogspot.cz/2013/07/15-strange-things-about-me-tag.html

  OdpovědětVymazat
 10. Ela: já mám za normálních okolností zubaře ráda a nevadí mi, ale už od minulého pátku zažívám muka a fakt bych si přála být bezzubá :)

  Deni i: fakt? tak to vítej v klubu! To je fakt neuvěřitelný, myslela jsem si, že tohle asi nikdo jinej nedělá :))

  Kejt: je to smutný, ale když člověk tráví tolik času v práci, tak vlastně nejvíc říká svoje oblíbené fráze :)

  OdpovědětVymazat
 11. Prý porod a zuby jsou nejhorší bolesti:-( Ať je brzo lépe!
  Jo a samozřejmě, že nás zlozvyky zajímají:-D
  P.S. Se Swiss kingem to má stejně:-D

  OdpovědětVymazat
 12. S těma zpomalenýma a nerozhodnýma lidma to mám stejně, nic mě nedokáže vytočit víc :D ale přece nemůžeš odvrhnout všechny psy kvůli jednomu :)) To je jak s lidma jeden na mě byl zlej tak nemám ráda všechny ;) Měli jste doma psy když jsi byla malá?

  OdpovědětVymazat
 13. Dejnicka: děkuju, celkem tomu i věřim! momentálně si přeju být bezzubá :) Možná by to jeden Swiss King vylepšil, ale mám holt smůlu. Jinak ty zlozvyky, vydalo by to na jednu knížku :) Odlupování stroupků z kůže, rovnání věcí podle velikostí a barev, schovávání kapesníků pod polštář (což přítel nesnáší a vždycky mi to vyčítá :) ...

  Agnes: však já psi neodvrhla, jen se těch velkých bojím :) Babička pejsky měla, takže jsem s nima vyrůstala. Ale kdybych si měla vybrat, jestli psa nebo kočku, tak jsem pro kočky :)

  OdpovědětVymazat
 14. super článek :) Souhlas s tebou s tím odličováním ! :D

  Můj blog :http://fashionaddiction-style.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 15. :D jsem ráda, že nejsem jediná, která vyšiluje, když vidí hada jen na obrázku :D já jak vidím právě takhle někde na fotce nebo v televizi tak u toho ještě vykřikuju ... vážně je úplně nenávidím, fuuuj :( a co se týče psů jak píšeš tak mě pokousal vlčák (né náš), když jsem byla malá a ted máme shodou okolností i my vlčáka a miluju ho :) Na pejsky jsem nikdy nezanevřela, pro ně mám vždy slabost. Já zase nemám ráda kočky :D
  http://angellovely-things.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 16. Já myslela, že to budou DIVNÝ fakty, ale tohle mi přišlo jako naprosto normální věci, co dělá každej druhej teda.. :))

  OdpovědětVymazat
 17. Chudinko, ať se zuby brzy umoudří!
  Ten ponožkovej rituál se mi líbí, ale bohužel taky usínám na povel, takže ho asi nemůžu docenit. Zkoušela sis je třeba jen vzít do ruky a zas položit, nebo si je musíš prostě navlíknout a svlíknout, jinak to nefunguje? To je děsně zajímavý, téma! :-)
  A s tou nejčastější frází jsi mě pobavila. Já zas mám: "děkujeme za zavolání, hezký den, naslyšenou" :-)

  OdpovědětVymazat
 18. Taky mám fobii z hadů, a taky nedokážu sáhnout ani na fotku v knížce, jednou jsem si zkoušela šaty s hadím potiskem a pak jsem se celý den cítila, že po mě lezou hadi! :D

  OdpovědětVymazat
 19. Myslím,že zuby jsou horší než porod,někdy přemyšlím jestli ty klapací by mi neulehčily život.A víš,že když jsem u ušního a řekne mi stoupněte si levým bokem ke dveřím a přikryjte si pravé ucho,tak to taky skoro vždycky spletu?Jsem tak nervózní,že je zázrak,že si pamatuju jméno:-D Paniku ve mně vyvolávají nejen hadi,ale i žáby a pavouci asi bych i zabíjela,kdybych musela:-D

  OdpovědětVymazat
 20. S fóbiema jsem na tom úplně stejně :)
  Ponožkový rituál je super! :D
  A ať už tě ty zuby brzo nebolí ;)

  OdpovědětVymazat
 21. Sice trochu s odstupem... ale inspirovala jsem se a taky to udělala :)
  Jestli si to chceš přečíst...
  http://mojeobludarium.blogspot.cz/2013/10/tag-15-podivnosti.html?showComment=1381850641944#c1616839165450277324

  OdpovědětVymazat

Děkuji za vaše milé komentáře! Blogger mi bohužel technicky neumožňuje odpovídat na komentáře jednotlivě, proto odpovídám vždy hromadně. Pokud se stane, že vám na váš dotaz neodpovím, kontaktujte mne prosím mailem, děkuji :)