pátek 19. srpna 2011

Berlín volá!

Ahoj! Touhle dobou jsem již na cestě směr Berlín. Proto vám dám o víkendu opět pokoj od veškeré kosmetiky. V neděli  končí Giveaway, takže kdo se ještě nezúčastnil, má poslední šanci :) Chci vám také poděkovat, že se rozrůstá facebookové publikum na fan stránce! Teď už k samotnému balení. Jelikož vyrážíme jen na prodloužený víkend, není potřeba tahat tolik věcí. Nebo spíš neměla by být potřeba tahat spoustu věcí. Ale je to tak těžké se rozhodnout jen pro jeden odličovač, krém nebo oční stíny. Nejsem zrovna milovník hotelové kosmetiky a nikdy nejsem schopná odjet bez svého milovaného sprchového gelu nebo šamponu. Jsem vážně asi nějak postižená :)
Na fotce sice není všechno, co si hodlám zabalit, ale tak pro ilustraci a představu to stačí :) V pozadí můžete vidět novou kosmetickou tašku z HM (trochu infantilní z Disney kolekce). Nesmí chybět antibakteriální ubrousky, odličovače, deodorant, krém a balzám na rty. 
Doufám, že v Berlíně ukořistím něco zajímavého a pak se s vámi o to budu moci podělit :) Užívejte si víkend a během pondělí nebo úterý vyhlásím vítěze giveaway...


Mějte se krásně :)

5 komentářů:

  1. hneď by som šla.. uži si to poriadne :o))

    truskawka-fashion.blogspot.com

    OdpovědětVymazat
  2. Závidím.do Berlína plánuji jet na jaře. Německo je úžaná země.Letos ale stihnu Oktoberfest v Mnichově. Chichichi :)))

    OdpovědětVymazat

Děkuji za vaše milé komentáře! Blogger mi bohužel technicky neumožňuje odpovídat na komentáře jednotlivě, proto odpovídám vždy hromadně. Pokud se stane, že vám na váš dotaz neodpovím, kontaktujte mne prosím mailem, děkuji :)