sobota 21. března 2020

INSTANTNÍ PEDIKÚRA ANEB NEJLEPŠÍ MASKA NA NOHY

Tak si říkám, že kdy jindy, než když je díky současné situaci všechno zavřené, vám blíže ukázat tuhle kouzelnou masku. Zajít si ke kadeřnici, na manikúru nebo pedikúru teď bohužel nelze, ale zkrášlovat se můžete v pohodlí vašeho domova, který je teď stejně nejbezpečnější neopouštět. S novým účesem vám neporadím (sama se teď asi budu muset naučit si stříhat ofinu, protože jaksi není kam zajít), ale jak si doma můžete dopřát něco jako instantní pedikúru, na to bych tip měla. Pokud teda stejně jako já absolutně nesnášíte pemzu a domácí "drhnutí" suché kůže z nohou, tak tohle by pro vás mohlo být ideální řešení (hlavně teda nemusíte skoro nic dělat a ono se to za vás vyřeší samo). Že vám to všechno zní úplně skvěle? No tak to mě těší a rozhodně čtěte dál, ať se o tom zázraku dozvíte víc :)Kocostar  Foot Peeling pack (koupíte např. ZDE nebo ZDE)

Masky v sáčku dneska seženete rozmanité a prakticky na každou část těla. Expert je na ně i Kocostar, který vám asi nemusím dlouze představovat. Ostatně jestli sledujete přehledy nejlepší kosmetiky za uplynulý rok, tenhle instantní zázrak už znáte! Tentokrát jsem se o ní chtěla rozepsat víc a hlavně vám ukázat v praxi, jak její efekt vypadá, i když to tedy není hezký pohled :) Masek slibující peelingový efekt jsem za posledních zhruba 10 let vyzkoušela vícero, ale žádná z nich neměla takový bomba efekt jako tahle! 


JAK TO CELÉ FUNGUJE?

Ze sáčku vytáhnete igelitové "ponožky", které jsou už maskou naplněné. Masku používáte na umyté a osušené nohy, to je důležité zdůraznit. Normálně si ponožky obujete a okolo kotníku si utáhnete lepící pásku. Já si přes masku natahuju ještě klasické ponožky, protože když bych během působení potřebovala někam jít, líp se mi v tom chodí :) Maska se nechá působit 90 minut a poté se nohy opláchnou. Nic víc, nic míň. Já si masku dávám většinou večer před spaním, když vím, že u toho můžu i relaxovat a nemusím běhat za Kubou. Někdy třeba i během dne, když vím, že mám čas pro sebe a spojím to třeba i s obličejovou maskou nebo vlasovým zábalem. Efekt masky se dostaví v rozmezí 4-7 dní. Já mám u sebe vyzkoušeno, že to trvá přesně ten týden a pak se začne objevovat olupující se kůže (viz. fotky níže). Maska nohy zároveň vyživuje, zvláčňuje a regeneruje, takže se nemusíte bát, že by to byl dryák, co vám oloupe půlku chodidla :) Doporučuju přemýšlet nad tím, kdy masku vyzkoušíte, protože tím, že se loupající efekt dostaví za pár dní, není asi úplně košer pak třeba odjíždět na letní dovolenou apod. I když v současné situaci je to asi jedno, nikdo z nás nikam nejezdí a loupat jako had se doma v karanténě můžeme všichni :)


JAK VYPADÁ EFEKT MASKY V PRAXI?

Upozorňuju, že následující fotky jsou vážně nechutné a není to hezký pohled, ale jinak bych vám efekt masky těžko ukázala. Takto (díkybohu) nevypadají moje chodidla běžně, ale právě zhruba po týdnu, od použití masky. Jak vidíte, všude kde byla suchá a odumřelá kůže, se začala loupat. Ano, nevypadá to esteticky pěkně, ale jakmile se to celé oloupe, máte nožky hebké jak miminko! Mám vyzkoušené, že nejdříve se začnou loupat místa, kde je suché kůže víc a postupně to pak pokračuje na místa, kde je třeba jen minimum suché kůže. Celý proces může být i na víc dní, ale to je značně individuální a záleží, v jakém stavu nohy máte. Při pravidelném používání masky pak samozřejmě vidíte, že se loupe méně suché kůže. Možná vás ještě bude zajímat četnost použití, ale to bude taky individuální. Každý měsíc je to asi zbytečné, já jako ideální vidím masku vytáhnout každé 2-3 měsíce.
Tak co, kdo dostal chuť na domácí pedikúru? :)

*

1 komentář:

  1. No hned bych si šla podobnou domáci "mani pedi" udělat, super povzbudivý článek :-).

    Ennepenne.cz

    OdpovědětVymazat

Děkuji za vaše milé komentáře! Blogger mi bohužel technicky neumožňuje odpovídat na komentáře jednotlivě, proto odpovídám vždy hromadně. Pokud se stane, že vám na váš dotaz neodpovím, kontaktujte mne prosím mailem, děkuji :)