pondělí 18. listopadu 2019

TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY PRO DĚTI & SLEVOVÝ KÓD

Víte co je vždycky radost? Když vás osloví ke spolupráci značka, kterou rádi používáte, v tomhle případě tedy spíš hrajete se svým dítětem. Kdo mě sleduje už nějakou dobu, tak značku Djeco určitě znáte a víte, že jsem Kubovi už několik hraček pořizovala. Proto jsem moc ráda přijala spolupráci s Kouzelným hračkářstvím, které u nás právě Djeco v nejširším sortimentu nabízí. A kromě toho, že vám ukážu většinu hraček/pomůcek, které od nich doma máme, tak mám pro vás i slevový kód!


Platí ode dneška do 25.11.2019 - stačí zadat kód Kouzelnevanoce19 a máte na sortiment KOUZELNÉHO HRAČKÁŘSTVÍ slevu 15%

Hračky jsou mix toho, co doma již máme a co jsem mohla Kubovi v rámci naší spolupráce vybrat :) Úplně na konci máte ještě tipy na bestsellery Djeco a nějaké moje další tipy na krásné hračky. 

Zatím všechno, co jsme od této značky měli, bylo super, kvalitní a krásně provedené. Líbí se mi jak design, který je pro Djeco tak typický, tak hlavně funkčnost a neuvěřitelně pestrý výběr nejen hraček, ale i různých vzdělávacích her, pomůcek pro rozvoj motoriky i dovedností u dětí. A to nemluvím ani o kreativních setech, hudebních nástrojích, samolepkách, omalovánkách, domečkům pro panenky, jejich vybavení a nebo i vybavení do dětských kuchyněk. No podívejte se sami, budete z toho určitě paf a vaše děti pak taky :)

Šroubovací zvířátka (TADY)


Tahle zvířátka byla jednou z prvních hraček Djeco, které jsem zaznamenala. Nicméně aktuální jsou spíše až teď, protože kromě toho, že si díky šroubování děti trénují motoriku a zručnost, tak sešroubované zvířátko je i tak trochu autíčko, takže dvojnásobná radost :)Mini garáž s autíčky - TADY

Tohle asi nepotřebuje komentář, protože každej správnej kluk potřebuje garáž pro svojí kolekci autíček. Součástí balení jsou i tři dřevěná autíčka, což mi přijde super.
Připínací hra Clipaboa - TADY

Menší děti mohou trénovat připínání a sundavání patentek, větší pak zase skládat obrázky podle předlohy. Podle mě super věc i na cesty, protože je to skladné a děti to zabaví.
Rybaření (TADY)

K rybaření se Kuba musel trochu "prokousat" a nezaujalo ho na první vyzkoušení a doma ho máme už poměrně dlouho. Jakmile ale pochopil princip a chytla ho čirá radost z každé ulovené rybky, dokáže se s nimi zabavit sám i s námi. Balení totiž obsahuje 2 pruty na lovení.


Mají několik verzí - kachničky (TADY) - žraloky (TADY) - tropic (TADY) - mořské víly (TADY)Prošívací zvířátka (TADY)

Prošívací zvířátka jsou podle mě taky celkem známá hra od Djeco. Trénování navlíkání barevných tkaniček skrze perforovaná zvířátka. Koho by nebavilo provlékání, může zkusit navlékání velkých korálků, které Djeco také nabízí (dopravní prostředky TADY a pro holčičky TADY)


Další verze se strašidýlky (TADY)
Fixy pro nejmenší - (TADY)

Nevím jak u vás doma, ale u nás teď pastelky i fixy celkem frčí. Proč se mi líbí přesně tyto? Hlavně z důvodu, že tyto fixy jdou snadno vyprat z oblečení a smýt z kůže. O důvod víc, proč se radují i všechny maminky :) Těším se, až bude Kuba větší a užijeme si i jejich kreativní sety, kterých mají tolik! To moje srdce opravdu zaplesá. Kuba má i Djeco vodní omalovánky, které když uschnou, tak se dají znovu použít. Je k nim i speciální pero, které naplníte vodou a vyhnete se vylitému kelímku a štětcům, které pro malé děti nejsou tak praktické. 

Zajímavé jsou třeba i gelové pastely (TADY), které se nelámou a snadno se s nimi kreslí.


Sada razítek (TADY)

Tady jsem se maličko spletla a původně jsem myslela, že je tohle klasická sada razítek. Jenže tohle jsou razítka/formičky na tvoření a hraní s modelínou, takže jsem vám to chtěla jen říct, ať se případně taky nespletete. Já musím ještě pořídit tu modelínu, protože tu zatím doma nemáme, ale věřím, že pak formičky plně využijeme :)

Tip na kreativní modelínovou sadu TADY

Tvořivá sada Pan perníček (TADY)


Musím říct, že tahle kreativní hra zaujala moje tvořivé srdce hned! Kdybych něco takového měla jako malá, myslím, že bych si s tím hrála non-stop. V sadě máte 3 "perníčky", které si dítě může kreativně zdobit pomocí přiložených korálků. Může buď využívat předem vytvořené návody nebo si zdobit podle své fantazie. Líbí se mi, že kromě té tvořivosti si pak procvičují i jemnou motoriku při vkládání poměrně drobných dílků na perníčky.
Vkládačka se zvuky (TADY)

Přesně u této hračky jsem si myslela, že si ji Kuba zamiluje a nepletla jsem se! Kombinace dopravních prostředků a zvuků, které vydávají jsou vážně terno :) Jednotlivé dílky vydávají zvuky jakmile se dílek vloží správně na svoje místo. Celá skládačka je dřevěná a dost bytelná, což dost oceňuju, protože vím, co to naše malé zvíře dokáže občas s věcma dělat :)
Počítací puzzle 1234 - (TADY)

Tohle je taková klasika mezi hračkami/pomůckami pro rozvoj. Jednak si dítě trénuje motoriku při vkládání dílků na své místo, počítá, trénuje barvy a velikosti tvarů.

Magnety zvířátka (TADY)

Tohle byla tuším druhá Kubova "hračka" od Djeco. Veselé magnetky se zvířátky se mi strašně líbí a opět mají více variant. Tyto mají zvířátka složené ze 3 částí.

OBLÍBENÉ PRODUKTY 


Na začátku jsem slibovala i nějaké top produkty, tak níže máte výběr pro vaší inspiraci :)


1)DOMEČKY PRO ZVÍŘÁTKA (TADY)  2) TRIO PUZZLE (TADY)


3) DUO PUZZLE (TADY) 4) DOKTORSKÝ KUFŘÍK (TADY)
 5) PAN PERNÍČEK (TADY) 6) JÍDELNÍ SET KOČIČKA (TADY)

 7)NOČNÍ SVĚTÝLKO (TADY)  8) SMOOTHIE SADA (TADY)

 9) SADA S PROTLAČOVACÍMI OBRÁZKY (TADY) 10) SAMOLEPKOVÝ SET (TADY)


11) PROMÍTACÍ POHÁDKY (TADY) 12) MAGNETICKÉ SAMOLEPKY(TADY)A co se mě osobně ještě líbí? Třeba Veselý vláček (TADY), krájecí ovoce (TADY), hmatové loto (TADY), duo puzzle (TADY) - tohle konkrétně máme doma, akorát se mi jeho fotka jaksi někam zatoulala. Ale mají spoustu verzí duo i trio puzzlí, které svými motivy zabaví i starší děti
*Článek vznikl ve spolupráci s Kouzelným hračkářstvím

0 komentářů:

Okomentovat

Děkuji za vaše milé komentáře! Blogger mi bohužel technicky neumožňuje odpovídat na komentáře jednotlivě, proto odpovídám vždy hromadně. Pokud se stane, že vám na váš dotaz neodpovím, kontaktujte mne prosím mailem, děkuji :)