sobota 5. října 2019

NAKED HONEY - URBAN DECAY - HOT or NOT?

Když se na konci léta tato paletka poprvé objevila na Instagramu, nevěřila jsem, že je to real zpráva. Vážně jsem si říkala, že je to nějaký fake a někdo chce jen vyvolat senzaci. Nevím, proč jsem tomu nevěřila, asi mi přišlo, že poslední Naked paletka vyšla teprve před nedávnem a najednou tu byla další. Když se ale brzy potvrdilo, že je uniklá fotka opravdová a nová paletka existuje, byla jsem vlastně trochu ráda. Barevně se mi totiž dost zamlouvá a konečně to není paletka plná sytě růžových, červených nebo cihlových odstínů, které už nemůžu vystát. Stojí Naked Honey za vyzkoušení? To se právě teď dozvíte :)Urban Decay Naked Honey - koupíte ZDE nebo ZDE

Začnu asi jako obvykle obalem paletky. Budu upřímná a rovnou vám řeknu, že ten se mi moc nelíbí. Příliš mi neevokuje med a kdybych paletku dělala já, asi bych na obal umístila stékající zlaté kapky, které by mi med připomínaly. Je to jen detail a hlavní je obsah, ale víte jak to je s těmi obaly, člověka mají upoutat na první pohled. Uvnitř je klasicky velké zrcátko a oboustranný štětec. Ty se rok od roku zlepšují a tenhle mi už přijde celkem i použitelný. Tedy v rámci toho, že je to vlastně "jen" přiložený aplikátor a ty ve všech možných paletkách většinou stojí za prd. Zavírání je bytelné, paletka je z hodně pevného plastu a co se týče kvality, není co vytknout. No a teď to hlavní - jaký je její obsah a stojí za to?Jak už jsem zmiňovala v úvodu, odstínově se mi paletka líbí a většina odstínů je přesně podle mého gusta. Nechybí matné stíny v neutrálních zemitých odstínech, které člověk většinou při každém líčení využije. Trošku práší, ale který matný stín to nedělá? Je to v normě a když ve stínech nebude štětcem rýt jak prase, co hledá v zemi lanýže, bude to úplně v pohodě :) Odstíny se shimmerem (nebo takovým i metalickým finišem řekněme) jsou nádherně máslové a měkké. Trochu pozor u odstínů Golden a Queen, do nich rozhodně neryjte a nanášejte je s citem, aby se vám nezačaly drobit. Jsou opravdu měkké, až trochu krémové a hodně pigmentované. Tedy i ostatní odstíny jsou krásně pigmentované, ale tyhle dva mi přijdou díky své konzistenci opravdu nejvýraznější a dělají na oku velkou parádu.

Barevně se paletka drží svého názvu, takže odstíny jsou v medových tónech, nazlátlé, přirozené až zemité a drží se teplého spektra. Ale v tom pozitivním smyslu (pro mě osobně), protože většina paletek, co jsou laděné do teplých odstínů, většinou obsahují červené odstíny, které nemám ráda a nesluší mi. Plus v paletce není uhlově černý stín, který taky často někdo do paletek nacpe a já pro něj nikdy nemám využití.

Za tohle dávám palec nahoru, ale upřímně doufám, že další Naked, která vyjde, bude už neutrální a laděná do studených odstínů.


Dole horní řada: Honey - Queen - Hive

spodní řada: Drip - HBIC - Sting


Dole horní řada: Flyby - Sweet - Swarm - Amber

spodní řada: Keeper - Golden


Suma sumárum - z odstínů jsem nadšená a jsou to z 99% odstíny, které pro sebe využiju a líbí se mi. Stíny mají výbornou kvalitu, nepadají pod oči, neblednou během dne, dobře se mezi sebou ztrácí, drží a celkově nemám výtku ani k pigmentaci. Kdo má UD paletky vyzkoušené, asi tuší, do čeho jde. Za mě povedený počin a jestli vás barevně zaujala nebo jsou to vaše odstíny, rozhodně se jí nemusíte bát :)*

5 komentářů:

 1. Bože, to je krásná paletka. Úplně moje barvy, děkuji za recenzi.

  OdpovědětSmazat
 2. Bože, to je krásná paletka. Úplně moje barvy. Moc děkuji za recenzi.

  OdpovědětSmazat
 3. Mně se barevně moc líbí, je jiná než ostatní a to oceňuju :D no ale nejsem si jistá, jestli bych ji využívala...

  OdpovědětSmazat
 4. naked paletky by som mala najradšej všetky :) pre mňa osobne sú tieto odtiene nepoužiteľné, ale niekto schopnejší s nimi musí urobbiť nádherné líčenie :) mohla by si nám nejaké ukázať :P

  WHEN PIGS FLY

  OdpovědětSmazat
 5. Ja si nemôžem pomôcť, ale mne je táto paletka od začiatku strašne nesympatická! :D Ani neviem, či som podobné farbičky na oku už mala, je dosť možné, že by mi aj sadli /aj keď o tom úprimne pochybujem :D/, ale ide o jednu z paletiek nielen značky, ale aj CELKOVO, ktorú by ma ani nenapadlo kúpiť... Aj napriek dobrým recenziám.
  A niečo mi hovorí, že nebudem sama... :)

  OdpovědětSmazat

Děkuji za vaše milé komentáře! Blogger mi bohužel technicky neumožňuje odpovídat na komentáře jednotlivě, proto odpovídám vždy hromadně. Pokud se stane, že vám na váš dotaz neodpovím, kontaktujte mne prosím mailem, děkuji :)