středa 4. dubna 2018

Kosmetická trojka | skvělý make-up, stíny i nové rtěnky

Hodně dlouho jsme si nedali kosmetickou trojku a je na čase se s tímhle formátem zase trochu připomenout. Pro ty z vás, co kosmetickou trojku čtete poprvé, tak jde o takové mini recenze nebo tipy na zajímavé kosmetické kousky, které jsem v poslední době vyzkoušela a chci se s nimi podělit. Dneska teda maličko švindluju a produkty mám pro vás 4, ale myslím, že to vůbec nevadí :)Smashbox Photo edit eyeshadow trio (Douglas)

Znalci značky budou asi pamatovat starší verzi těchto trio paletek, kde byly všechny "dílky" stínů stejně velké. Inovované verze pidi paletek nabízejí trochu jiný poměr a jeden ze stínů je větší než zbylé dva. Musím říct, že tyhle paletky jsou výborné na cesty nebo do kosmetické taštičky, protože s nimi zvládnete rychlé líčení očí a rozjasňující stín se dá navíc použít klidně i jako rozjasňovač. Kdybych se balila třeba na dovolenou, bohatě by mi stačilo vzít tohle trio a třeba jeden matný mono stín na ztrácení přechodů a měla bych všechno, co potřebuju. Stíny mají krásnou máslovou texturu a výbornou pigmentaci. Plus mi na bázi v pohodě drží bez blednutí celý den. Značka ideál! Navíc i balení je velice skladné, tenké a ještě vypadá jako foto objektiv.


Dole: horní řada odstín Day rate - dolní řada odstín Showmance
NARS Natural radiant longwear foundation (Mont Blanc)


Make-upů od této značky jsem vyzkoušela už více, ale tenhle asi můžu prohlásit za nejlepší ze všech! Slibuje vysoké krytí a zároveň rozjasněnou pleť, co můžu potvrdit. Za sebe bych ho označila spíše jako středně krycí (možná i o něco více než střední), ale rozhodně na trhu najdete i mnohem více krycí, to je bez debat. Rozhodně velkým plusem je to, že na pleti není skoro vidět a přesto jí poskytuje tak skvělé krytí, což miluju! Vypadat přirozeně a nevzdat se vyššího krytí a výborné výdrže, to je to, oč tu běží. Make-up mi prostě bezvadně sedí, na mé smíšené-mastné pleti nijak neoxiduje, nesráží se ani neulpívá v pórech nebo drobných vráskách. Za mě je to jeden z letošních make-up objevů!


A jako vždy je i design nádherný a přesně v NARS stylu!


M.A.C Viva Glam Sia a M.A.C Retro matte liquid lipcolour (Metallic rose)

M.A.C uvádí každý rok nové odstíny charitativních rtěnek a letos se spojil se zpěvačkou Siou. Rtěnku jsem vám ukazovala v akci na Instagramu (kuk tady) a je to taková pěkná a klasická rudá. Navíc v matném provedení, takže i výborně drží. K oběma rtěnkám vážně nemám co víc psát, protože jak o klasických, tak i tekutých rtěnkách M.A.C jsem vám v minulosti psala už tolikrát, že bych se jen opakovala :) Obě podle mě stojí za povšimnutí (hlavně kvůli odstínům) a proto jsem je sem zařadila.Na metalické rtěnky vážně moc nejsem a jejich současný trend mě nechává dost chladnou. Pokaždé se ale může najít nějaká výjimka, kterou si člověk zamiluje. A tou je přesně tekutá rtěnka s metalickým efektem, které M.A.C nedávno uváděl. Konkrétně tedy tento odstín, který je boží a trochu mi barevně připomíná i tvářenku Orgasm od NARS. Je to pěkná růžová s jemným zlatým metalickým odleskem. Všechno ale v mezích decentnosti a normálnosti, nic extra výrazného. Jestli to máte s metalickými rtěnkami stejně jako já, možná omrkněte tyto a dáte jim také šanci :)Dole: M.A.C metalická tekutá rtěnka - M.A.C Sia - NARS make-up


Zaujal vás některý z produktů nebo ho máte samy vyzkoušený? :)

*

2 komentáře:

  1. Stíny vůbec nevypadají špatně, jsou i pěkně pigmentované a odstíny jsou super. :)
    Miska blog

    OdpovědětVymazat
  2. Ty stíny vypadají úžasně... A ta růžová rtěnka vypadá moc hezky a pigmentace té červené....OMG :D

    OdpovědětVymazat

Děkuji za vaše milé komentáře! Blogger mi bohužel technicky neumožňuje odpovídat na komentáře jednotlivě, proto odpovídám vždy hromadně. Pokud se stane, že vám na váš dotaz neodpovím, kontaktujte mne prosím mailem, děkuji :)