čtvrtek 7. července 2016

SOUTĚŽ #nejkrasnejsirty o balíčky kosmetiky

Ahoj krásky! Všimla jsem si, že jste kreativní a rády soutěžíte na Instagramu, tak mám pro vás další tip na pěknou soutěž. Oriflame teď rozjel soutěžení ve velkém stylu a můžete zkusit své štěstí a projevit kreativního ducha. A všechno co vidíte níže, může být i vaše, tak čtěte dál a dozvíte se, co pro to musíte udělat :)Jak soutěžit a zapojit se?

Na váš instagramový účet nahrajte fotku, kde rty hrají hlavní roli (může to být selfíčko, úsměv, klidně nová rtěnka v akci, je to jen na vás). Tuto fotku poté označte #nejkrasnejsiRty a @oriflamecz a dejte follow (odběr) instagramovému účtu OriflameCZ (KLIK).

Pokud všechny tyto podmínky splníte, jste ve hře, která končí 25.7.2016. A co všechno můžete vyhrát? Vybrat si můžete ze 2 variant balíčků:

Každý balíček obsahuje 3 kusy nových rtěnek The One Lip sensation Vinyl gel (odstín si samy vyberete) a pak si můžete vybrat, jestli chcete voňavou variantu balíčku (toaletní voda & krém na ruce) nebo kosmetickou variantu (řasenku & korektor v peru).Oriflame každý týden vybere 10 z vás a ty si vyberou výherní balíčky podle svého přání. Zapojit se tedy můžete v následujících termínech:

1.kolo ->  5.-11.7

2.kolo -> 12.-18.7

3.kolo -> 19.-25.7


Musíte mít také samozřejmě veřejný insta profil, jinak vaše fotka nebude vidět a tudíž nebudete soutěžit. Kompletní pravidla najdete ZDE a všichni výherci budou uveřejnění na facebookové stránce Oriflame. Pokud máte nějaký dotaz, který se týká přímo pravidel soutěže, ptejte se prosím přímo na Instagramu nebo facebookové stránce Oriflame :)


A teď se podíváme trochu blíže na všechny produkty, o které můžete soutěžit :)Zbrusu nové tekuté rtěnky s "vynilově" lesklým efektem, které jsou dostupné v 8 odstínech.


Dole: zleva Pink Mambo - Malibu Blush - Tangerine Tango


Voňavá verze výherního balíčku obsahuje toaletní vodu Innocent White lilac vonící jak jinak po šeříku a také moc příjemně vonící třešňový krém na ruce.

Druhá verze balíčku obsahuje prodlužující řasenku Giordani Gold Incredible lenght mascara a korektor v peru Highlighting concealer.
Tak co, kdo se do soutěže zapojí? A jaký balíček byste si vybraly v případě výhry vy? :)


*

4 komentáře:

  1. škoda, že nemám instagram, výhry jsou pěkné, více by se mi zamlouval balíček č. 1. Mohli by vymyslet i něco pro neinstagramové :-D

    OdpovědětVymazat
  2. Líbí se mi ty vinylové rtěnky, mají krásné odstíny.

    OdpovědětVymazat
  3. Ty rtěnky jsou naprosto nádherné, ty barvičky, mě vážně dostali :-) a vzhledem k tomu, že miluju šeřík tak i toaletní voda :-) A UŽ SOUTĚŽÍM :-D snad :-D

    OdpovědětVymazat

Děkuji za vaše milé komentáře! Blogger mi bohužel technicky neumožňuje odpovídat na komentáře jednotlivě, proto odpovídám vždy hromadně. Pokud se stane, že vám na váš dotaz neodpovím, kontaktujte mne prosím mailem, děkuji :)