neděle 25. ledna 2015

Pánské okénko: Braun WaterFlex + video

Myslím, že není občas na škodu trochu tématicky oživit jinak ryze ženské záležitosti a nechat promluvit i chlapa. Přece jen jsou to ženy, které často nakupují svým mužům, tatínkům nebo bratrům podobné dárky, takže se hodí vědět i něco z této tématiky :) Jednou z novinek značky Braun je holící strojek WaterFlex, který je určený jak na použití za mokra, tak i za sucha. Strojek je možné vzít s sebou do sprchy a používat i s pěnou či gelem na holení.

Přítel dostal tento strojek na testování a on sám se holí jak strojkem tak i žiletkami. Záleží spíš jak moc pospíchá a kolik má zrovna na holení času, ale používá obě metody. Má celkem štěstí, že není z těch, co by měli tvrdé a hrubé vousy a musel by se holit obden. Před tímto strojkem měl strojek stejné značky, ale byl už opravdu starý a měl ho 10 let minimálně. Nikdy si sice nestěžoval, že by mu ten původní nebyl už dost dobrý, ale jakmile vyzkoušel tenhle, starý šel z domu pryč :)
Designově se strojek líbí i mě a to mě jinak problematika pánských strojků příliš nebere :) Přítel si pochvaluje snadnou manipulaci, jednoduché ovládání i možnost strojek oplachovat pod tekoucí vodou.

Strojek je totiž 100% vodotěsný do hloubky 1 metru. Další věc, která určitě stojí za zmínku je výkyvná holící hlava, se kterou se přítel dostane dobře do všech záhybů na obličeji a holení je tak precizní a snadné. Bylo vážně vtipné ho pozorovat, když strojek zkoušel úplně poprvé a valil oči do zrcadla, jak skvěle strojek holí a jak snadné a hlavně rychlé to s ním je :) Znáte ten pocit, když vyměníte starou žiletku za novou? Tak to je prostě něco podobného :)


Přítel strojek používá jak na sucho, tak na mokro. Opět spíše záleží na časových možnostech, které na oholení má a je spokojený s oběma metodami (i když se o něco více drží té suché metody).
Strojek je vybavený i výsuvným zastřihovačem
Další nezbytnosti, které v balení se strojkem najdete - nabíječka, čistící kartáček a krytka


Pokud by vás zajímal strojek trochu více zblízka, mrkněte na video, které jsem točila na předvánočním setkání se značkou Braun v La Boheme Cafe - KLIK :)

Přítel je z nového strojku upřímně nadšený. Nový model už potřeboval jako sůl a kdyby mu tento vydržel tolik, co ten jeho předchozí, tak to asi nebude mít chybu :) Který chlap by z nové elektronické hračky neměl radost, zvlášť když skvěle funguje? Strojku dává 11 bodů z 10 možných :) Žádné námitky nebo připomínky dosud nepronesl a je maximálně spokojený.

Sledujete, co na holení používá vaše drahá polovička/tatínek/bratr? Vedou u něj klasické žiletky nebo spíše holící strojky? :)PS: Děkuji firmě Procter&Gamble za poskytnutí strojku k recenzi

23 komentářů:

 1. to je super tip, můj přítel pokukuje po nějakém holícím strojku, zatím používá žiletky

  OdpovědětVymazat
 2. Můj muž používá strojky, ale letos zrovna k Vánocům jeden dostal, tak si na nový bude muset počkat :)

  OdpovědětVymazat
 3. U nás vedou žiletky, ale mít doma tenhle strojek, tak jdou žiletky určitě stranou :)
  vlachova.te@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 4. Tatka s brachou používají strojky, protože se musí holit denně. Přítel ten má taky to štěstí a stačí mu žiletka.:)

  OdpovědětVymazat
 5. Díky za tip, zrovna se poohlížím po dárku pro přítele :)
  High Heels & the City

  OdpovědětVymazat
 6. Přítel se holí žiletkou, ale přemýšlím už delší dobu, že by ode mě mohl dostat strojek :)

  OdpovědětVymazat
 7. Tip na dárek pro přítele se vždycky hodí :)

  OdpovědětVymazat
 8. no tak toto by bol skvelý darček :) Škoda že sa nevyznám do toho čo používa priateľ a čo by sa mu hodilo :P Lovely Beauty Book

  OdpovědětVymazat
 9. Máme doma nějaký od ety, ale taky by už byla potřeba změna!

  OdpovědětVymazat
 10. Vždycky mi připadá hrozně vtipné, že inzerují to, do kolika metrů je to vodotěsné:D

  OdpovědětVymazat
 11. přítel se taky holí žiletkou, už jsem mu kolikrát vnucovala, že mu koupím strojek, leč marně, nedá ji z ruky :D

  OdpovědětVymazat
 12. Přítel používá výhradně žiletky, takže se strojkem bych moc neuspěla.
  scruffy@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 13. U nás všeobecně vedou žiletky.. ;)

  OdpovědětVymazat
 14. Pritel pouziva prevazne ziletku s vymennymi nastavci ale takovy strojek by se mu urcite taky moc libil :)

  OdpovědětVymazat
 15. U nás rozhodně frčí strojky :)

  OdpovědětVymazat
 16. Jak na to koukám, tak je hodně chlapů navyknutých na žiletky :-) Ale takovýho krasavce by podle mého názoru určo ocenil každý....i zarytý žiletkomilovník...

  OdpovědětVymazat
 17. Super inšpirácia na darček pre priateľa, ktorý sa rozhodol, že chce skoncovať so žiletkami :D

  OdpovědětVymazat
 18. U nás vedou žiletky. Ono problém je v tom, že člověk nemá možnost si strojek vyzkoušet..a co když náhodou bude zle holit nebo dráždit příliš pokožku atd.. Pak ho může akorát tak hodit do koše =/

  Michael
  www.ontheleaf.net

  OdpovědětVymazat
 19. Holen ísleduji jen u manžela, u ostatních mužů v okolí netuším.. :) Tohle vypadá opravdu dobře, jdu pátrat po podrobnostech, manželovi narozeniny se blíží :))

  OdpovědětVymazat
 20. To zní jako zázrak mezi pánskými strojky, až mám chuť ho zkusit taky :D
  Designově vypadá vážně pěkně :)

  OdpovědětVymazat
 21. Můj muž používá žiletky. Holí se většinou až po několika týdnech, až už začíná být hodně zarostlý. A já musím říct, že se mi líbí mnohem víc trošku zarostlejší než čerstvě oholený. Takže jsem spokojená. :-) Kolikrát jsem mu už nabízela nějaký fajn holící strojek jako dárek, ale odmítá to s tím, že kdysi používal a dráždilo mu to pokožku (ale kdo ví, co před těmi xy lety používal...). No chtělo by to vyzkoušet, třeba by pak byl spokojenější. Ale co pak s tím, kdyby mu to nevyhovovalo, že.

  OdpovědětVymazat
 22. už dlouho přemýšlím, že bych tomu svýmu chlapovi pořídila nějaký strojek, protože je neustále pořezaný a hlavně má citlivou pokožku. tenhle vypadá báječně!

  OdpovědětVymazat
 23. Všichni muži v mé rodině už elektrické holící strojky mají, bohužel :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za vaše milé komentáře! Blogger mi bohužel technicky neumožňuje odpovídat na komentáře jednotlivě, proto odpovídám vždy hromadně. Pokud se stane, že vám na váš dotaz neodpovím, kontaktujte mne prosím mailem, děkuji :)