neděle 16. března 2014

Fotoreport z World of beauty & spa a moje úlovky

V pátek a v sobotu se na výstavišti v Letňanech konal veletrh kosmetiky World of beauty & spa. Celkem asi žádná extra novinka, koná se pravidelně na jaře a na podzim. Byla jsem na něm vlastně asi poprvé, protože jsem doteď navštívila "konkurenční" veletrh, který se pořádá v holešovickém výstavišti (a zásadně si vždycky pletu jejich názvy). A protože mě ten holešovický už moc nebavil a přišel mi pokaždé na jedno brdo, rozhodla jsem se pro Letňany. No a zjistila jsem, že je to téměř to samé (možná menší) a je tam  jen méně laků na nehty a jiných serepetiček na modeláž nehtů (díkybohu). A dovolte mi na úvod ještě trochu ventilovat můj údiv nad tím, proč se taková obří akce koná jen v pátek a sobotu a zavíračka je v 18h. Nepochopím prostě.... no, ale tak to přeskočím a jdeme na podívat dovnitř :)


K návštěvě mě nalákalo pár osvědčených značek, mezi kterýma bylo i Milani. Celkem dost mě zklamal sortiment, protože největší zastoupení měly laky na nehty, které byly sice krásné, ale zakázala jsem si kupovat další a další :) Chyběly testry a chyběly hlavně produkty, na které jsem se těšila a chtěla si je koupit. Kupodivu nechyběla jarní limitka tvářenek s řůží, která mi ale před pár dny dorazila domů z eshopu Lovely hair.

Neonová řada mě hodně zaujala, zvlášť ten hráškově zelený lak, který jsem jednu chvíli měla v ruce, ale pak jsem si řekla, že ho prostě nepotřebuju :)


Tyhle krasavce jsem taky chvíli chtěla a pak jsem si vzpomněla na svůj slovník při odlakování podobných laků a rychle jsem si to rozmyslela :)


Jarní limitka tvářenek s růžíKdybych tenhle stojánek měla doma, tak bych se nezlobila :) Každý den bych si lakovala duhu na nehty...

Artdeco mělo pořád narváno a ke stojanům se nešlo téměř protlačit. Ač byla sleva 40% na nákup, ceny některých produktů mě odehnaly k jiným prodejcům :)Halu věnovanou nail designu jsem jen rychle proběhla a rychle zase vyběhla. Nevím, proč se na podobné akce cpou prodejci laciných hadrů a falešných kabelek. Omylem jsem se do jedné takové uličky dostala a musela jsem fakt utéct pryč :)

Na stánek Ryoru jsem se moc těšila, protože z jejich facebooku vím o pár novinkách, které v obchodech zatím nejsou, ale na veletrhu se už prodávaly. Novinkou v sortimentu je řada opalováků, u kterých se mi moc líbí design balení! Co jsem si nakonec pořídila uvidíte na konci článku.


Značka Sleek mě lákala už z dálky. Kdy jindy má člověk takovou super šanci si všechno osahat a vyzkoušet sám na sobě! Kdyby jen ty stojany nebyly tak vybrakované. Téměř všechno, co jsem chtěla nebylo nebo jen v odstínech, které nebyly pro mě. Fakt škoda a pro mě docela zklamání.


Na wishlist jsem si připsala trio tvářenek Pink Lemonade (ty vlevo)Zastavila jsem se pro osvědčenou věc i u Salvusu


Nechyběl ani stánek Sea of spa


Ardell řasy znám hlavně z videí Péti z Lovely hair, ale nakonec jsem se zapomněla vrátit a nějaké si taky koupit :)


Moje milované balzámy na rty Rosebud Salve také nechybělyU Nobilis Tilia jsem si hrozně chtěla něco koupit, ale nenašla jsem nic, co bych zrovna nutně potřebovala :)

No a tady jsou moje úlovky. Ehm, takže svůj menší nakupovací zákaz jsem trochu porušila, ale od teď sekám latinu :) Nešlo ale odolat. U Ryoru jsem pořídila jejich zbrusu novou podkladovou bázi. Jsem fakt zvědavá, jak se s tím poprali, protože jsou specialisti na péči a ne na dekorativku. Lákala mě i jejich micelárka a zpomalovač růstu chloupků. Na ten jsem hodně moc zvědavá a jestli to bude fungovat, koupím si toho kýbl :) U Salvusu jsem si koupila oblíbený mošusový chladivý sprej, který je boží a tohle je už druhé balení. Jako bonus pak krásně voňavé olivové mýdlo. Pak tu máme jednu rtěnku Sleek a voděodolné linky Jordana. U Milani jsem si pak koupila rtěnku a tvářenku, která je ale pro kamarádku :) Limitková tvářenka s růží není z veletru, ale odtud. Ale dorazila před pár dny, tak si společné foto zasloužila :)

O některých produktech se rozepíšu někdy v budoucnu, až je pořádně vyzkouším a utvořím si na ně názor :) Kdyby vás některý nějak víc zajímal, dejte vědět, ať vím, co je pro vás atraktivní.Letos už s veletrhy končím a na další určitě nepůjdu. Značky a nabídka jsou beztak téměř totožné, akorát veletrh v Holešovicích mi přijde větší. Bohužel mě celkem zklamala nabídka některých značek, protože jsem očekávala, že budou na veletrh více vybavené testry a zásobené produkty. Pokud jste nebyly, asi o nic extra nepřicházíte, protože stánky nenabízejí nic, co by se nedalo pořídit i přes různé eshopy.

A co vy? Byly jste se podívat? Jezdíte třeba pravidelně na podobné kosmetické veletrhy? :)

44 komentářů:

 1. Byly jsme včera s Natálkou a řekla bych, že Tvůj článek mé dojmy naprosto shrnuje:-) U Milani jsme se těšily na chubbiny, které nebyly (také jsem si koupila rtěnku, ale neskutečně mě vysušuje, připomíná mi devadesátkový kousky mojí mamky jak roztíratelností, tak vůní), od Artdeca jsem zdrhala kvůli davům, přednáškovou halu jsme proběhly během pěti minut, u Sleeku jsem si vybrala korektor, který v mém odstínu neměli (což mě docela šokovalo, sobota kolem oběda a oni už nemají zásoby), u Nobilisu bylo pořád narváno a samy jsme si na nic netroufly... No, zkoušela jasem spíše u osvědčených věcí:-)

  OdpovědětSmazat
 2. Ráj na zemi! :) Bohužel jsem nikdy na takovémhle veletrhu nebyla :(

  OdpovědětSmazat
 3. Jak vidím ty fotky, tak já bych lakům určitě neodolala..:) Stejně tak něčemu jinému od Jordany a Milani, možná i něčemu od Sleeku.. takže ještě štěstí, že jsem nikam nevyrazila :D

  OdpovědětSmazat
 4. vypadá to super! není něco takového i v Brně?

  OdpovědětSmazat
 5. Já jsem šla na veletrh s tím, že se trochu rozšoupnu, a ono nic.. Šla jsem sice jen po vytipovaných značkách, ale až na dva prodejce věděli ti ostatní o svém zboží až žalostně málo.. tak mám jen mořské houby a jílovou masku.
  <"Wonderfull Today">

  OdpovědětSmazat
 6. Právě jsem zjistila, že nejsem kosmetický nadšenec, neboť jsem tuhle akci totálně přehlédla. Vůbec jsem neměla tušení, že se koná! (Teď se asi mnohé ze čtenářek ťukají na čelo, jak je tohle možné). Moje chyba, ale neviděla jsem echo o akci na žádném blogu, který sleduju (což vám samozřejmě nevyčítám). Je mi to, na druhou stranu vidina ušetřených peněz je mi dobrou náplastí, znám se, neudržela bych se. Každopáně i tak mě to mrzí, hlavně kvůli Sleek, Milani (což jsou značky, které mě lákají a ráda bych je viděla naživo a zkusila swatche na své vlastní ruce, i když od Sleeku mám dvě paletky). Z tvých úlovků se těším na recenzi na podkladovou bázi od Ryoru asi nejvíc.
  Mimochodem tvoje hláška "

  OdpovědětSmazat
 7. doufám, že na Interbeauty bude taky Sleek

  OdpovědětSmazat
 8. Já se nemůžu dočkat Interbeauty a jedu si tam pro to samé co ty, skoro. Tvářenku s růží, Milani rtěnku, laky od stejné značky a halvně i pro řasy Ardel. Mám takovéhle akce ráda, supr článek!

  OdpovědětSmazat
 9. Škoda, že se nic takového nepořádá v Brně:/ Bohužel Praha je daleko a v tomto období se to ani snad nevyplatí si zajet na výlet :( Já bych si určitě něco koupila u Sleek :)

  secretofpink.blogspot.cz

  OdpovědětSmazat
 10. Milani bych chtěla vyzkoušet :))

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětSmazat
 11. Já jsem nikdy na podobném veletrhu nebyla, ale určitě bych se tam ráda koukla, něco bych si pořídila aspoň v akci třeba ;)
  U fotek se stojany s laky na nehty jsem musela zadržovat sliny, aww, vypadaly prostě božsky! :D A jsem ráda, že ses udržela aspoň někde, musíš přeci šetřit do Londýna ;) :D

  OdpovědětSmazat
 12. pěkný. jen doufám, že Ardell a Sleek budou i v Holešovicích. na World of beauty & spa si asi zajedu na podzim.

  OdpovědětSmazat
 13. Já tedy nevím, ale vždycky jsem měla tyto veletrhy spojené s tím, že tam ta kosmetika bude bude levnější než běžná cena, přitom Milani i Jordana mají ceny naprosto stejné jako na jejich eshopu...

  OdpovědětSmazat
 14. Asi to bude znít divně, ale o takovémhle veletrhu slyším poprvé, tedy na žádném jsem nebyla, ale budu to muset rozhodně napravit, ale asi počkám až na příští jaro ;-) bára.kára

  OdpovědětSmazat
 15. Míša už to hezky shrnula :) to Artdeco jsem se snažila vyfotit, ale to prostě nešlo! a mrzely mě ty Sleek paletky, klidně bych si nějakou vzala, ale byly vybrakované... jinak hezké fotky, já jsem si musela vzít starý rozbitý foťák a prostě z toho asi nic nebude :(

  OdpovědětSmazat
 16. Nechodím, a jak to tak sleduji, tak ani nelituji - viz jak jsi psala nával, rozebrané stojany. Ceny asi taky nebyly o moc výhodnější.

  OdpovědětSmazat
 17. Na můj vkus je článek pořád ještě hodně optimistický. Přemýšlela jsem zda tam nejít, ale bylo mi líto plýtvat peníze na to abych viděla spoustu laků na nehty a pár vybrakovaných stánků. Ono to není jen v kosmetice, celkově mi veletrhy u nás přijdou taková nafouknutá bublina. Už je to dýl co jsem se rozhodla neplýtvat svými penězmi na tohle a raděj si našetřit na The Makeup Show a zaletět si do USA, případně si prostě zajet na zuřivé nákupy asijské kosmetiky do Koreji.

  OdpovědětSmazat
 18. strašně by mě zajímala ta limitovaná růžičková tvářenka od Milani :)

  OdpovědětSmazat
 19. já na oba veletrhy jezdím pravidelně už několik let (na Interbeauty asi už 10 let) a dá se říct, že je to pokaždé to stejné, ale mě to vůbec nevadí, vždycky si udělám fajn den a kouknu se co je nového :))
  koupila jsem si paletku a rtěnku od Sleek a bázi od Artdeco, ale tam byl fakt boj se dostat :)
  Co se týče Milani a Jordany, bohužel oni testery nemívají, což je škoda a docela mě zklamalo, že některé věci neměli, škoda no :(

  OdpovědětSmazat
 20. Ooo můj bože, já tedy závidím! Určitě bych si sama vybrala nějaký úlovky. Fakt super

  OdpovědětSmazat
 21. hodně by mě zajímala recenze na zpomalovač,jestli to aspon trochu funguje...

  OdpovědětSmazat
 22. Nebola som este na ziadnom takom veltrhu ..vyzera to tam zaujimavo a lakali by ma hlavne testre a moznost vidiet produkty live, nie len na monitore..ale na druhej si viem predstavit, ze takym prechadzanim sa pomedzi stankami kludne stravim aj cely den ..:/

  OdpovědětSmazat
 23. Taky jsem včera byla a jediné, co mě zachránilo od totálního bankrotu, byla prázdná peněženka :D nikde jsem po cestě (na(ne)štěstí) nenašla bankomat :D
  http://something-times.blogspot.cz/

  OdpovědětSmazat
 24. Jé, ten kout přírodní kosmetiky by se mi moc líbil. Ale celkově tu musel bejt takovej malej voňavej ráj:-)

  OdpovědětSmazat
 25. Já jedu na interbeauty, výběr tam byl minulý rok dobrý a nakoupila jsem si tam asi 15 produktů.

  OdpovědětSmazat
 26. Na Ryor už se taky delší dobu chystám a ty jsi ulovila zrovna ty kousky, které mě taky zaujaly- už se těším se recenze ;)

  OdpovědětSmazat
 27. Byla jsem v pátek, úplně poprvé na něčem takovém. Bohužel zklamání. Naprosto tuctová výstava prodejců (včetně zmiňovaných hadrářů, kabelkářů, tunou gelových serepetiček na nehty atd.), přesně jak říkáš, to samé jako v obchodech, popř. eshopech. Ceny jen o málo nižší něž normálně, takže pokud k tomu přičtu vstupné je to skoro stejné. Prodejci skoro nic nevědí, jen naučené formulky z letáčků (pokud teda nějaké mají), testery taky skoro žádné. No nic extra, asi jsem od toho čekala za 130 Kč více (žádná sleva pro studenty?)... Artdeco mě taky celkem zajímalo, ale totální průšvih (narváno i páteční poledne), mám z toho úplně ten samý dojem jako ty...
  Pokud i přesto někdo chce jít někdy v budoucnu, tak doporučuji první den výstavy (jakékoliv kosmetické), v sobotu už vše bylo evidentně rozebrané, to bych byla zklamaná snad ještě více...

  OdpovědětSmazat
 28. Je dobře že se během poslední doby přidalo na veletrh i několik známějších zajímavých značek, dřív to bývalo většinou plné samých neznámých. Na příští se určitě chystám :)

  http://beauty-stalkers.blogspot.cz/

  OdpovědětSmazat
 29. tyhle články miluju! ale popravdě přesně to, jak jsou stánky vybrakované mi vždy vadí¨
  Once Upon a Time

  OdpovědětSmazat
 30. Byla jsem včera poprvý, na Interbeauty jsem chtěla jít minulý rok na jaře, ale něco mi do toho vlezlo.
  Ze Sleeku jsem byla nadšená na první pohled - když jsem přišla blíž a zjistila, že chybí věci, co jsem chtěla, tak jsem byla trochu zklamaná. Byly jsme tam v pátek okolo půl jedné a sposta věcí už byla fuč, hlavně rtěnky. mrzelo mě, že nemají Smother nebo Mulberry. Když se jich kamarádka ptala, jestli mají glittrový tužky, tak slečna jen zakoktala, že vůbec neví o co go.
  Ty hadry v druhý hale jsme taky vůbec nepochopila, navíc jsme si všimla, že jedny šaty nebo, co to bylo, byly za 1500 Kč?? Nějaký neznámý značky a vypadalo to dost použitě :D
  Jordana a Milani totální zklamání. Šla jsem si je omrknout, že na eshopu to prostě nejde a oni nemají testery?? Vzala jsme si jeden lak od Milani se třpytkama, Jordana na mě působí jak Essence a fakt mě ty jejich vodový laky moc nelákají :(
  Saloos mě zaujal svýma nízkýma cenama, stejně tak jako Artdeco a Sparitual. Díky Sleeku, který jsem tam nečekala, jsme nakonec vzala jen ricinový olej od Saloosu a bázi od Artdeca si holt koupím v Douglasu :)
  Fajn tam byly i mořský houby a konečně jsem našla ředidlo na laky :) A jak jsi to měla s Ardell, tak já zase s Nobilis Tilia. Chtěla jsme se k nim mrknout, ale zapomněla :)

  OdpovědětSmazat
 31. některé značky by mě zajímaly, třeba právě Milani, ale jinak nic pro mě :)

  OdpovědětSmazat
 32. Fakt skvelý článok. A toto ti tak závidím... Vedela by som si vybrať :)

  OdpovědětSmazat
 33. to vypadá suprově! chtěla bych se na takový veletrh taky někdy podívat :)

  OdpovědětSmazat
 34. Ta růžičková tvářenka je tak krásná! Asi neodolám....ach jo :D A ty laky na nehty od Milani vypadají teda taky nádherně....

  OdpovědětSmazat
 35. Tolik krásných věcí, ještě že jsem nebyla, to bych teď jedla suchý rohlíky :)

  OdpovědětSmazat
 36. Nikdy jsem na kosmetickém veletrhu nebyla, ale asi je to dobře, úplně by mě to zruinovalo :D

  OdpovědětSmazat
 37. Ja by som určite išla do výrobkov Dermalogica, čítala som veľa pozitívnych vecí o výrobkoch s kyselinou mliečnou, kt práve Dermalogica obsahuje:-)
  Milani líčka vyzerajú veľmi pekne a určite aj Ryor by som vyskúšala, kedže som ešte nikdy on nich nič nemala.:-)

  ziriane.blogspot.com

  OdpovědětSmazat
 38. Hned bych tam skočila, vypadá to lákavě :)

  OdpovědětSmazat
 39. Ty laky Jordana.....já bych se zbláznila z tolika barev ♥

  OdpovědětSmazat
 40. Sakra proc jsou veci od Sleek, Milani a Jordana dostupne jen na netu a na techto veletrzich, ktere mam vzdycky z ruky:(

  OdpovědětSmazat
 41. já jsem o návštěvě veletrhů uvěžovala už několikrát, ale vždycky mě odradil seznam značek (nerada nakupuju neověřené výrobky, na které jsem nečetla recenze :D) tady to ale vypadá docela dobře :) hlavně ta Nobilis Tilia a Saloos. Na podzim se tam asi konečně podívám :)

  OdpovědětSmazat
 42. příští rok se musím konečně dokopat a na takový veletrh se jít podívat. ať už World of Beauty and Spa nebo Interbeaty, prostě musím! :))

  OdpovědětSmazat
 43. Na takovém veletrhu jsem nikdy nebyla. Mě svět kosmetiky moc baví, ale přiznám se, že sama sebe namalovat moc neumím a ani na to nemám moc času. :-( Raději si zajdu do takového salonu, kde se nechám zkrášlit. To mě baví a vyhovuje mi to.

  OdpovědětSmazat

Děkuji za vaše milé komentáře! Blogger mi bohužel technicky neumožňuje odpovídat na komentáře jednotlivě, proto odpovídám vždy hromadně. Pokud se stane, že vám na váš dotaz neodpovím, kontaktujte mne prosím mailem, děkuji :)