čtvrtek 31. ledna 2013

Zkušenosti testerek - řesenka Diamante Gabriella Salvete

Dneska mám pro vás nachystaný souhrn recenzí a dojmů všech slečen, co vyhrály giveaway s Gabriellou Salvete. Tento článek bude zaměřený na řasenky, další se pak bude týkat make-upů. Moc děkuji všem, co mi poslaly své dojmy a názory po zkoušení řasenky a černý puntík si dělám u všech, co ignorovaly mé výzvy mailem, aby se jakkoliv k řasence vyjádřily :) Je mi to trochu líto hlavně vzhledem k těm, kteří byli tak moc hodní a poskytli tolik cen do soutěže. Takže ač bylo podmínkou výhry poslat nějaký názor na řasenku, ne všechny slečny byly tak poctivé. Nicméně moc děkuji všem níže uvedeným slečnám a doufám, že se vám souhrn bude líbit. Pro někoho to možná bude zajímavé a vypovídající víc, než když vyjádřím svůj názor jen já sama :)

PS: odpovědi slečen jsem nijak neupravovala a jsou v plném znění :) Doufám, že odpadnou typické řeči o úplatných blogerkách, které musí chválit všechno co dostanou a je asi jasné, že žádná z těchto slečen nemusela lhát a psát někomu své názory na zakázku :)

Míša J.:

Řasenka mě velmi mile překvapila. Plastový kartáčky já moc nemusím, ale tenhle je super, obě jeho části využiju a jsou moc fajn. Řasy se nelepí, nic nežmolkuje ani neopadává a vydrží na řasách celý den. Ani odlíčení většinou není problém, takže za mě má 10/10 :) Jen ten diamantový prach jsem teda nezaznamenala (ale řasy mám stejně po té řasence luxusní :) Děkuji za možnost řasenku vyzkoušet.

Lucie: 

Řasenka mi svým kartáčkem připomíná moji milovanou řasenku Wonderlash od Oriflame. Musím říct, že se jí v pohodě vyrovná a mé řasy nádherně rozčeše a jemně prodlouží. Řasenka neopadává pod oči a netvoří ani šmouhy, které některé uživatelky zmiňovaly. Momentálně patří mezi moje nejoblíbenější řasenky a rozhodně si jí koupím až mi dojde :)

Petra:

Na řasenku jsem se moc těšila a hned jak dorazila, běžela jsem jí vyzkoušet. Všechny řasenky, co jsem doposud vyzkoušela měly přesně takový kartáček jako má tato. Řasy skvěle natočí a udělá větší objem, což je super. Řasenku používám každý den a až mi úplně dojde, poběžím si pravděpodobně do drogérie pro další. Jen jedno mínus musím podotknout, řasenka docela rychle vysychá a v posledních dnech mi řasy trochu slepuje, jak je vidět i na fotce, ale jinak jsem celkově moc spokojená ! Děkuju moc, že jsem se mohla testování zúčastnit. :) 



Stanislava:


Líbí se mi skutečně černo-černá barva, lehká manipulace s kartáčkem. Řasy jsou opravdu pěkně prodloužené, průměrně zahuštěné (pro mé potřeby však dostačující). Co bych trošku vytkla, tak že řasy příliš nenadzvedne. Výdrž je celkem dobrá, ale zvlášť ve vlhkém počasí má tendenci dělat šmouhy pod očima. Řasenka mě skutečně mile překvapila, od firmy Gabriella Salvete bych něco takové nečekala. Určitě ji ráda budu používat, i když o koupi dalšího kusu neuvažuji, protože mého řasenkové oblíbence bohužel netrumfla. Celá recenze i s fotkami zde.





Anička:

Musím říct, že mi moc nesedí kartáček - má umělé štětinky, které mě píchají do víček, a také se mi nelíbí jeho různá délka, protože musím sledovat kterou stranou ho k očím přikládám. Co mě však nadchlo je objem, která řasenka mým řasám dává, určitě je zahustí, délka bohužel zůstává spíše stejná. Za mě tak tři hvězdičky z pěti, určitě znám horší i lepší řasenky. Ale jsem moc ráda že jsem tuto novinku mohla vyzkoušet, takže ještě jednou díky moc!

Denisa:


Na začátku musím říct, že nejsem velkým příznivcem gumových kartáčků. Nicméně byla jsem efektem velice mile překvapena. Řasenka již v první vrstvě viditelně zahušťuje i prodlužuje řasy. Ve dvou vrstvách se mi už efekt tolik nelíbí - je na mě moc nepřirozený. S kartáčkem se mi při troše cviku pracuje velmi pohodlně. Obal na mě působí luxusním dojmem. 
Celkově jsem s touto řasenku opravdu velice spokojená, plánuji ji koupit jako dárek své mamince a sestře. 
Nicméně jedno významné mínus musím této řasence vytknout. Bohužel má tendenci se v sychravém počasí rozmazávat a dělat šmouhy, což je velká škoda. Značka Gabriella Salvete mě opravdu pozitivně překvapila.






Radka:

Hned na úvod musím říct, že jsem s tou řasenkou maximálně spokojená. Obecně mám radši plastové kartáčky, proto mi i tento velmi vyhovuje. Kartáček řasy krásně pročeše, oddělí a dodá jím délku i objem. U mě je více patrné to prodloužení, ale i přidaný objem je viditelný. Kratšími štětinkami se mi velice dobře líčí spodní řasy. Řasenka nabírá přiměřené množství barvy a tudíž řasy neslepuje ani při více vrstvách. Rovněž netvoří žmolky, neopadává, nerozmazává se a krásně drží celý den. Jen v horším vlhčím počasí má občas tendence dělat šmouhy pod očima, ale není to nic hrozného. Barva je opravdu černá a řasy krásně zvýrazní. Opravdu jsem z této řasenky nadšená a žádná negativa kromě občasného rozmazání mě nenapadají. Plní na jedničku vše co od řasenky očekávám. Rozhodně doporučují řasenku vyzkoušet. Až sama budu potřebovat novou řasenku, tak určitě opět sáhnu po této.




Anna:


Jak řasenka funguje?
Inu, není špatná. Řasy pěkně oddělí a prodlouží, neslepuje a nežmolkovatí (což je obrovské pozitivum, dnes jsem například potkala slečnu, která vypadala, že má místo řas uhlí, brr...), pod oči během dne neopadává. Řasy mám obecně docela dobré, takže žádné extra posílení nehledám, ale myslím, že zde bych ho ani nenašla. Co ovšem nepozoruji vůbec, je onen "diamantový lesk". Abych byla přesnější, nepozoruji vůbec žádný lesk, je to jen pěkně černá řasenka. S kartáčkem se mi pracuje dobře, byť úplně nerozumím rozdílu mezi delší a kratší stranou. A hlavně vypadá jako kartáček klasické Wonder lash od Oriflame, na kterou se dočtete spoustu kladných recenzí. Co považuji za mírné negativum, je výdrž ve vlhkém počasí - má trochu tendence se mazat. A občas mám pocit, že mě z ní trochu pálí oči, ovšem to může být i něčím jiným. Zejména proto, že to dělá jen někdy. Jsem tedy docela spokojená, řasenka plní funkce tak, jak má,hlavně neslepuje a nedělá žmolky. Na druhou stranu, stále to není TA pravá. :)


Celý článek si můžete přečíst u An na blogu zde.



kratší strana kartáčku


delší strana kartáčku




Terka:

S řasenkami Gabriella Salvete mám výborné zkušenosti, už dlouho jsem si nekupila žádnou jinou. Mým favoritem byla řasenka se stříbrným a řasenka se žlutým obalem. V poslední době jsem ale ani jednu z nich v drogerii už neviděla, tak jsem byla velmi zvědavá na novinku Diamante, která by mohla mé oblíbené řasenky zastoupit. A výsledek je takový, že mohla. Řasenka má super kartáček, který řasy pěkně natočí a zhustí. Řasy nejsou slepené. Je pravda, jak už se někde psalo, že řasenka udělá pod okem občas šmouhu, ale není to žádná tragedie. Za mě velká spokojenost a řasenku si příště určitě koupím sama.




Lucie F:

Moc řasenku nepoužívám, jelikož mě tolik nepotěšila. označila bych ji za takovou hodně průměrnou - řasy jsou celkem dlouhé, celkem husté, celkem natočené, ale nic moc...Neřekla bych, že nějak lepí řasy, ale prostě je taková průměrná, není nijak extra dobrá prostě. Mám raděj řasenky, co opravdu prodlouží, natočí a zhustí řasy a přitom to stále vyvolává dojem, že tam ta řasenka možná ani není - tahle to také udělá, ale jen tak trošku no.

Nela:

Zpočátku jsem byla z řasenky nadšená, možná to bylo i tím, že jsem ji vyhrála :D, každý má přece radost z výhry, ať už je jakákoliv. Ale po první ,,tvrdší´´ zkoušce jsem byla mírně zklamaná, šla jsem na ples, tak jsem si chtěla dát víc vrstev řasenky, po nanesení druhé vrstvy, se mi řasy mírně slepovaly, ale nic hrozného, ale 3-4 vrstva, už nešla vůbec, řasy jsem mela odporně slepené, takže jsem se musela odlíčit a použit umělé řasy. Ale myslím si, že na normální nošení, je řasenka úžasná, řasy se s ní malují velmi rychle :). Vydrž taky není špatná, nikdy se mi nestalo, že by se mi začala  drolit nebo rozmazávat. A také jsem si všimla, že je rozdíl jakou stranou kartáčku řasenku nanesete, kratší štětinky přidají objem a delší vám řasy krásně prodlouží.  Takže konečný verdikt řasenka je fajn, ale další si asi nepořídím, budu stále pátrat po dokonalé řasence pro mě. 

Daniela:

Musím říct, že tato řasenka mě příjemně překvapila. Našla jsem u ní sice pár ale, ale v poměru kvalita/cena u mě letos rozhodně zvítězila. Pokud začnu od obalu, tak ten se mi hodně nelíbí a popravdě, sama bych po ní asi v obchodě nesáhla, protože jsem prostě marnivá ženská a vybírám i očima. Naštěstí jsem tento krok mohla "přeskočit" :) Po otevření a prvním pohledu na kartáček mě hned napadlo, že okopírovali řasenku Wonderlash od Oriflame. Takže jsem se i nalíčila tak, jak jsem byla zvyklá s ní - nejdříve delšími "štětinkami" a pak kratšími, mám pocit, že tak teprve docílím požadovaného objemu a samozřejmě, stejně jako u W., to fungovalo. Takže první dojem perfektní, řasy i bez báze krásně nalíčené, husté, neslepené. Teď se ale dostávám k negativům - mám pocit, že s přibývajícími hodinami řasy jakoby klesají pod nánosem řasenky a prostě nevydrží natočené, což mě hodně mrzí. A taky se trošku slepují. Dále mám pocit, že už cca po 14 dnech řasenka začla vysychat a netvoří tak hezký efekt jako na začátku, tak jsem zvědavá jak dlouho mi vydrží celkově. Také jsem vypozorovala, že občas mám pár "drobečků" pod jedním okem- není to vždy, je to jen pod jedním okem a nesouvisí to s počasím- prostě záhada, ale napsat jsem to musela, když se to dělo :)
Tož suma sumárum jsem nakonec spokojená a za ty peníze co se dá koupit jí určitě ještě koupím :)







Zuzka:


Musím říct, že s řasenkou jsem opravdu spokojená, protože stačí jedna vrstva a řasy jsou hezky zvýrazněné.
Kartáček mi svým tvarem připomíná Lash Extending mascara od Elfu, řasenka od GS je ale výraznější a dokáže řasy lépe zvednout.
Výdrž řasenky je také dobrá, obtiskovala se jen výjimečně.  Na druhou stranu se mi ale pak kvůli tomu hůře odličovala.
Pokud ji mám tedy zhodnotit, tak velké plus má za to, že dokáže řasy opravdu zvýraznit a nadzvednout, její barva je opravdu černá, a dlouho vydrží. Jedinou nevýhodou je pro mě jen horší odličování. Proto se mi zdá vhodnější na večerní líčení nebo na zvláštní příležitosti, než na každodenní líčení.
Chci moc poděkovat za možnost ji vyzkoušet, sama od sebe bych ji možná nezkusila, ale byla by to škoda.


Klára:

Když se jednoho dne v blogové sféře objevila informace o nové řasence Diamante od Gabrielly Salvete, která má navíc certifikát dokládající, že se v ní opravdu nacházejí diamanty, mé srdce zaplesalo. Která žena by neměla ráda diamanty že?
Díky Rendy jsem měla možnost řasenku vyzkoušet, což mě velice potěšilo. Testovala jsem poctivě a intenzivně po dobu 2 týdnů a musím konstatovat, že většinové nadšení z této řasenky bohužel nesdílím :(
 Ale hezky od začátku: balení se mi líbí moc, fakt že kartáček je plastový je další plus a to o to víc, že na jedné straně má štětinky delší a na druhé zase kratší. Maluje se s ní celkem dobře, ale při druhé vrstvě se mi dost často stávalo, že se řasy slepily a na to já jsem prostě pes. Navíc to nevypadá vůbec pěkně. To co mě zklamalo nejvíc je fakt, že pokaždé když jsem řasenku aplikovala, tak cca po 2 hodinách jsem měla šmouhy jak pod okem, tak i nad okem….to je něco co řasenkám neodpouštím.   Netvrdím, že je špatná, ale kvůli výše zmíněnému bych si řasenku Diamante nekoupila.

17 komentářů:

 1. Na moji recenzi jsi zapomněla :-(

  OdpovědětVymazat
 2. Jezis, Rendy, ja jsem skleroza :(((. Omlouvam se, recenzi na make-up opravdu uz snad o vikendu :(.

  OdpovědětVymazat
 3. super sposob, ako zrecenzovat vyrobok...na niektorych fotkach len cumim, aky krasny vysledok vznikol...co ma odrazadza su smuhy.... neviem ci to je len tymto pocasim, ale mam asi 2 riasenky, ktore su super, ale robia smuhy...a niektore fakt moc! takze dalsiu podobnu nepotrebujem

  ak mozem trosku reklamy na moj blog, tak koho zaujimavu nemecke vloggerky, kuk moj clanok http://heidi-o-kozmetike.blogspot.sk/2013/01/moje-youtube-tipy-nemecke-vloggerky.html

  OdpovědětVymazat
 4. Monča: omlouvám se, jestli vypadla, ale odškrtávala jsem si to podle seznam a sedělo mi to :) když budeš tak moc hodná, pošli mi jí znovu a já jí sem ráda dodám. Ale děkuju, že jsi se ozvala, x slečen se s tím ani nenamáhalo :(

  Lucifrid: make-upy budou příště, tam je ještě chvíli čas :)

  OdpovědětVymazat
 5. dobry clanek :)

  independent beauty blog by she.is.the.one

  OdpovědětVymazat
 6. Tak já mám řasenku také a jsem z ní nadšená, skvěle mi zahustí a prodlouží řasy, ale každému sedí něco jiného no, mě vyhovuje max:o)

  OdpovědětVymazat
 7. Pěkný článek, byl to dobrý nápad s recenzemi ostatních uživatelek :)

  OdpovědětVymazat
 8. Á, na tuto řasenku jsem právě napsala recenzi, můžete si jí přečíst, chválit jí nemůžu, více v článku http://turnyra.blogspot.cz/2013/01/recenze-tri-rasenek.html

  OdpovědětVymazat
 9. Skvelý nápad a pekný článok :)

  www.spwfashion.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat
 10. Perfektní web. Líbí se nám! ;-)

  "Móda je nákaza něčím novým."

  Miluješ styl a novinky? Proto Tě zveme do našeho e-shopu, kde zažiješ vzrušující jízdu po módních trendech.
  Máme NEJNIŽŠÍ CENY na trhu. :-)

  WEB: http://comfort-shopping.cz

  Děkujeme za návštěvu.

  OdpovědětVymazat
 11. Tuhle řasenku bych moc ráda vyzkoušela (právě díky recenzím), ale zařekla jsem se, že končím s neustálým kupováním nových řasenek jen kvůli zvědavosti a chuti ji vyzkoušet (ač ty drogerkové nestojí majlant) s nadějí, že najdu tu "best". Pak se jich doma sejde víc, nepoužívám pak logicky všechny a ony vysychaj.
  Schválně jsem teď použivala Bad Gal od Benefitu, koupeno při Dnech Marianne a teprv teď ji budu vyhazovat, tzn. vydržela 4 měsíce denního (krom víkendového) používání. Já vím, že ideálně by se řasenka měla používat 2-3 měsíce, ale vyhoď něco, co stálo 6 stovek a na obalu je životnost 6 měsíců. :-)
  No, ale stejně bych Gabrielu chtěla vyzkoušet a s těžkým srdcem jsem nechala v Rossmanovi 2000 Calorie v akci za 155 Kč. Jo šetřící řežim je velkej boj...

  PS: Všem slečnám dle fotek závidím jejich řasy. Já mám krátké mrchy po mamce, že i leckterý kluk je oproti mě mrkací panenka...

  OdpovědětVymazat
 12. tak túto vyskúšam páči sa mi toľko chváli :)

  OdpovědětVymazat
 13. Tuto řasenku mám a jsem s ní moc spokojená. Krásně mi prodlouží a oddělí řasy. Psala jsem o ní na svém blogu, škoda že jsem nebyla jedna z těch, kterým jsi posílala email, ale blogerek je mnoho.

  OdpovědětVymazat
 14. Fajn srovnání!
  Já na tuhle Salvetku nedám dopustit! Opravdu mě nadchla a budu si ji kupovat znovu!

  OdpovědětVymazat
 15. Vím, že to vůbec nesouvisí, ale potřebuju radu. Chci si koupit nový korektor...Boi-ing nebo NARS, co myslíte? Nějaké zkušenosti, postřehy? Dík!:))
  Jinak..SUPR články!:)))

  OdpovědětVymazat
 16. Recenze na řasenky mám ráda - mám svojí stálici a přestala se vyrábět. Veliká tragédie !! Až dojde ta poslední, nyní načatá, buď spáchám sebevraždu, nebo budu zdlouhavě a bolestně hledat nástupkyni a každá recenze se bude hodit :-)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za vaše milé komentáře! Blogger mi bohužel technicky neumožňuje odpovídat na komentáře jednotlivě, proto odpovídám vždy hromadně. Pokud se stane, že vám na váš dotaz neodpovím, kontaktujte mne prosím mailem, děkuji :)