čtvrtek 3. listopadu 2011

BLOG SALE

Ahoj! Tak je to tady - můj "blog sale" začíná! Jak jsem říkala, nebude to takový ten typický blogerský shop. Nechtěla jsem zakládat nový blog, takže nabídka věcí bude formou článku, na který bude odkazovat i ikonka e-shop. Nabídku hodlám rozšiřovat postupem času i o nekosmetické věci. Tak a jak postupovat v případě, že by vás něco zaujalo? Napsat mi mail na: ordinarylife@seznam.cz o co máte případně zájem. Do předmětu uveďte o jaký výrobek se jedná. Po dohodě vám zašlu platební údaje - platba předem na účet (na dobírku bohužel nebudu zasílat). O ceně by se v určitých případech dalo i diskutovat a případně se domluvit na lepší nabídce :)
Poštovné a balné je uvedené u každé položky (pouze v případě, že bych posílala více věcí, mohlo by se nepatrně navýšit kvůli hmotnosti zásilky).
Balíčky budu odesílat vždy 1-2x týdně (pouze po ČR). A jak to tak chodí, kdo první napíše a pošle svou adresu, toho daná věc bude :) Na dobírku nezasílám a z časových důvodů bohužel nemůžu slíbit osobní předání.>> Momentálně nejsou k dispozici žádné produkty. Sledujte Instagram a Facebook, kde produkty na prodej přidávám průběžně :) <<